ANTICELULITÍDNY PROGRAM – NOVÁ DIMENZIA V OŠETROVANÍ A OMLADENÍ POKOŽKY POMOCOU EFEKTÍVNYCH TELOVÝCH ZÁBALOV OD AROMA DERM.

AROMA DERM – je prírodná kozmetická starostlivosť najvyššej kvality, ktorá udrží pokožku zdravú, pevnú a pružnú. Vďaka jedinečnému spojeniu rastlinných výťažkov a esenciálnych olejov je línia AROMA DERM prirodzenou cestou k poskytovaniu prvotriednej starostlivosti.Odstraňujeme ich rôznymi spôsobmi ako holenie, šklbanie, voskovanie. To si však vyžaduje veľa času a úsilia

ANTICELULITÍDNY PROGRAM

Anticelulitídny telový zábal – BODY WRAPPING – telový zábal od AROMA DERMU je jednoduché a vysoko účinné anticelulitídne ošetrenie. Na pokožku sa aplikuje anticelulitídny gel – CELLO GEL, ktorého účinok sa zintenzívni pomocou ovinovacej fólie a teplej podušky.

Cello gel obsahuje 35 účinných, 100 % prírodných esenciálnych olejov, ktoré podporujú prekrvenie, majú spevňujúci, detoxikačný a regenerujúci účinnok. Unikátna kombinácia esenciálnych olejov zahrieva tukové bunky a povzbudzuje ochabnuté tkanivá . Špeciálne vyvinutá fólia pre BODY WRAPPING je odolná voči účinku éterických olejov a jej mimoriadna pružnosť zabezpečí vypnúť tkanivá a tvarovať postavu. Pôsobením tepla sa účinok gélu zvýši, póry sa rozšíria a éterické oleje vnikajú hlbšie do tkaniva. Vaša pokožka po telovom zábale zostáva pružnejšia, vláčnejšia a viditeľne hladšia. Po telovom zábale sa do pokožky votrie krém s aloe vera, ktorý dodáva živiny, má prirodzený ukľudňujúci účinok a zanecháva pleť dokonale hebkú a vláčnu. 

CELLO GEL – Anticelulitídny gel, ktorý bojuje s tukovými bunkami – Podľa stupňa celulitídy a citlivosti pokožky sa pre BODY WRAPPING používa : CELLO GEL SOFT , MEDIUM, STRONG, EXTRA alebo CENTELLA GEL Z POMARANČOVÝCH KVETOV.

Cenník

JEDNORÁZOVÉ OŠETRENIE   – 20 €

( 30 minútový telový zábal )

PERMANENTKA 5 OŠETRENÍ  – 80 €

( 5 x 30 minútový telový zábal )